Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej +48 41 357 29 88
Pon - Pt : 8.00 - 18.00 Sobota Niedziela - Zamknięte

Aktualności

Ośrodek w Kozubowie uroczyście otwarty po remoncie

 

Uroczyście otwarto ośrodek zdrowia w Kozubowie po remoncie, który trwał od września 2017 roku. Przecięcie wstęgi i poświęcenie wyremontowanego ośrodka zorganizowano w poniedziałek, 16 kwietnia.

Całkowity koszt inwestycji – 532 901,24 złotych. Koszty remontu zostały w całości sfinansowane przez Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Pińczowie. Prace remontowe obejmowały generalny remont wraz z przebudową oraz rozbudową obiektu by spełnione były wymagania dostępności dla osób niepełnosprawnych. W zakres remontu wchodziły prace budowlane, termomodernizacyjne, wymiana wszystkich instalacji wodno-kanalizacyjnych, c.o. oraz elektrycznych i teleinformatycznych, wymiana solarki okiennej i drzwiowej, nowoczesna kotłownia. W ramach remontu ośrodek zostanie doposażony w nowy sprzęt medyczny.

W uroczystości otwarcia ośrodka po remoncie udział wzięli między innymi: burmistrz Pińczowa Włodzimierz Badurak, zastępca burmistrza Marek Zatorski, przewodniczący Rady Miejskiej Jan Radkiewicz, dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie Marcin Wojniak, radni Rady Miejskiej w Pińczowie oraz przedstawiciele służby zdrowia z Gminy Pińczów. Nowy budynek poświęcił i odmówił krótką modlitwę proboszcz parafii w Młodzawach ksiądz Jan Tokarczyk.

Share this post

Dodaj komentarz