Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej +48 41 357 29 88
Pon - Pt : 8.00 - 18.00 Sobota Niedziela - Zamknięte

Aktualności

Otwarcie pracowni fizykoterapii

W dniu 16 maja 2019r. miało miejsce uroczyste otwarcie pracowni fizykoterapii, mieszczącej się w budynku Przychodni Rejonowej nr 1 w Pińczowie przy ul. Klasztorna 6.
Pracownia wyposażona jest w dwa wysokiej jakości aparaty firmy BTL Polska Sp. z o.o., która jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej m.in. z zakresu fizjoterapii.
Pracownia świadczyć będzie zabiegi z zakresu:
Elektroterapii, która jest sprawdzoną i skuteczną terapią leczenia bólu oraz stymulacji mięśni. Aparat generuje wszystkie prądy o niskich i średnich częstotliwościach. Kolorowy ekran i gotowe programy terapeutyczne zapewniają efektywną i łatwą regulację parametrów terapii.
Terapia ultradźwiękowa, jest doskonałym sposobem na rozluźnienie mięśni oraz redukcję dolegliwości bólowych. Ergonomiczne głowice ultradźwiękowe są wyposażone w wizualną i dźwiękową kontrolę kontaktu ze skórą pacjenta.
Laseroterapii, która stymuluje wzrost i gojenie się tkanek oraz zmniejsza stan zapalny i obrzęk. Laseroterapia może być wykorzystywana w leczeniu większości stanów chorobowych przy użyciu lasera niskiej mocy, jednocześnie osiągając maksymalną skuteczność leczenia.
Magnetoterapia – terapia polem magnetycznym jest potwierdzoną naukowo metodą stosowana w celu przyspieszenia regeneracji tkanek oraz redukcji dolegliwości bólowych. Zaawansowane aplikatory do magnetoterapii wyposażone są w unikalną technologię Skoncentrowanego Pola Magnetycznego, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo oraz skuteczność.
Raz w roku pacjenci Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie będą mieli możliwość skorzystania na podstawie skierowania z bezpłatnych zabiegów fizjoterapeutycznych.
Ponadto pracownia świadczyć będzie usługi płatne w atrakcyjnych cenach dla pacjentów z gmin sąsiadujących.

Godziny otwarcia pracowni fizjoterapii:
Poniedziałek – Piątek 7:00 – 14:35

Rejestracja:
telefoniczna pod nr tel.: /041/ 357 29 88 wew.34
osobiście – w godzinach funkcjonowania pracowni

Share this post

Dodaj komentarz