Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej +48 41 357 29 88
Pon - Pt : 8.00 - 18.00 Sobota Niedziela - Zamknięte

Aktualności

PROFILAKTYKA I PROMOCJA ZDROWIA NA DOŻYNKACH GMINNYCH W PIŃCZOWIE

Już po raz kolejny Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej, w myśl idei by być bliżej pacjentów, przeprowadził akcję profilaktyczną, tym razem podczas Dożynek Gminnych w Pińczowie.

Stoisko naszej Przychodni cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Ponad dwustu mieszkańców miasta i gminy Pińczów skorzystało z bezpłatnego badania pomiaru poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia. Dzięki tej akcji zdiagnozowano problemy diabetologiczne u kilku pacjentów, co pozwoli na podjęcie dalszych kroków oraz leczenie farmakologiczne. Ponadto każdy z mieszkańców mógł zapoznać się z ulotkami informacyjnymi na temat badań profilaktycznych oraz zakresem świadczonych usług przez naszą Przychodnię. Ponadto w/w badania oraz badanie spirometryczne można wykonać stacjonarnie w naszej Przychodni przy ul. Klasztornej 6, do wykonywania których serdecznie zapraszamy.

W miesiącu wrześniu planujemy więcej takich akcji w wybranych miejscowościach gminy Pińczów, tak by dotrzeć do jak największej ilości osób. Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem akcji w swojej miejscowości zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 41 357 24 94 lub o kontakt drogą mailową: sekretariat@szozpinczow.pl. W dogodnym terminie oddelegowani pracownicy SZOZ przeprowadzą badanie poziomu cukru, pomiar ciśnienia oraz udzielą wszelkich informacji na temat prowadzonej przez Przychodnię działalności.

Share this post

Dodaj komentarz